Sürekli değişim ve gelişim içerisinde olan tıp sektörü; gerek yeni buluşlarla gerekse dünya çapındaki yoğun klinik çalışmalarla çok hızlı bir değişim geçirmektedir. Bu yüzden; sitemizde hedeflediğimiz ve uzmanlık alanımız olan ortopedi ürünleriyle ilgili size en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

Ne kadar sadeleştirmeye çalışsak da, ürün portföyümüzü geniş tutmak zorundayız. Aradığınız ürüne daha kolay ulaşmanız için, markalar ve ürün grupları olarak iki ana başlık hazırladık. Ürün gruplarını da tekerlekli sandalye,walker(yürüteçler),bastonlar,korseler,boyunluklar,dizlikler,el-ayak-omuz ve diğer yardımcı gruplar adı altında sekiz ana gruba ayırdık. Aradığınız ürüne basit birkaç adımda ulaşıp alışverişinizi sıkılmadan tamamlayabilirsiniz.

Günlük hayatta, spor yaparken, iş yerinde veya evimizin rahatlığında başımıza gelebilecek her türlü irili ufaklı kaza ve yaralanmalarda ortopedi uzmanlarının yahut ilgili diğer hekimlerin önerebilecekleri her türlü ürüne kolay ulaşmanızı hedeflemekteyiz. Vücudun farklı bölgelerine ve tedavinin durumuna göre, çeşitli şekil ve ebatlarda pek çok ürün bulunmaktadır.

Boyunluk, korse, dizlik, el bilek atellerinden tutunda, baston, tekerlekli sandalye ve egzersiz ürünlerine kadar çok geniş bir yelpazeye yayılan farklı marka ve fiyat seçeneklerini hizmetinize sunmayı amaçlamaktayız.

En kaliteli markaları en uygun fiyatlarla size ulaştırmak için uğraşmaktayız. Günün her saati ulaşabileceğiniz uzman ekibimizle, elimizden geldiğince sorunlarınıza yardımcı olmaya çalışmaktayız. İhtiyacınız olan en doğru ürünü seçmeniz adına, her bir ürünün açıklamasında yer alan beden ölçülerini doğru almanız tedaviniz için çok önemlidir.

Her sorununuz için çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Memnuniyetiniz bizim asıl hedefimizdir ilkesiyle, sizlere çok daha iyi hizmet verebilmek için çaba sarfetmekteyiz..