Garanti Şartları

1-Garanti süresi malın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 (iki) yıldır.

2-Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garantisi altındadır.

3-Malın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 30 (otuz) iş günüdür. Bu süre malın servis istasyonuna, servis istasyonunun

4-olmaması durumunda, satıcısı, bayii, ithalatçısı veya imalatçısından birine ulaştığı tarihten başlar.

5-Malın garanti süresi içerisinde malzeme ve işçilik hatalarından dolayı arızalanması halinde işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli yada başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır.

6-Malın teslim tarihinden itibaren garanti süresi içinde olmak kaydıyla bir yıl içerisinde aynı arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması sonucu maldan yararlanamamalarının süreklilik kazanması, tamiri için gereken azami sürenin aşılması veya teslim tarihinden itibaren garanti süresi içinde olmak kaydıyla malın ithalatçısı veya imalatçısından birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün bulunmadığının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak değiştirme işlemi yapılacaktır.

7-Malın kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

İade Şartları

ortopedireyonu.com. 'dan aldığınız her ürün, ORTOPEDİ REYONU garantisi altındadır. Almış olduğunuz ürünü kullanmadan (deneme amaçlı kullanılabilir ancak orijinalliği bozulmamalıdır) tahrip etmeden//bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir dilekçe ile iade edebilirsiniz. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür Müşterinin ürünü iade etmesi (iade şartlarına uygun şekilde) veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün ORTOPEDİ REYONU’a ulaştığı andan itibaren on (10) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir. ORTOPEDİ REYONU, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, info@ortopedireyonu.com mail adresine veya <!--StartFragment-->02124387858<!--EndFragment--> nolu telefonlarımıza başvurulmalıdır. İade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.